دانش و فناوری

ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه

در دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش خبرگزاری مهر، دهمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور MPM۱۰ در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری دایر می‌شود. این رویداد یکی از بزرگترین، معتبرترین و با سابقه‌ترین مسابقات در حوزه برنامه‌‌نویسی تلفن همراه است که با هدف شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و همچنین شناسایی برنامه‌نویسان مستعد و برجسته کشور و ورود این افراد به بازار کار برگزار می‌شود.

ثبت نام در این مسابقات آغاز شده و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

تیم‌های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT و کمیته ارتباط با صنعت مسابقات را خواهند داشت.
این مسابقات طی دو مرحله برگزار می‌شود: مرحله اول مسابقات طی دو روز چهارشنبه ۳۰ شهریور و پنجشنبه ۳۱ شهریور برگزار خواهد شد. در این دو روز، مسابقات راس ساعت ۹:۰۰ صبح آغاز می‌شود.

در مرحله اول شرکت‌کنندگان با ورود به سامانه مسابقات، چالش‌های رویداد را دریافت کرده و به مدت ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت تا پاسخ‌های خود را برای چالش‌های مسابقه ارسال کنند.

مرحله نهایی یا فینال مسابقات به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. در نهایت تیم‌های برتر با توجه به امتیاز مرحله اول و دوم مسابقه مشخص خواهند شد.

منبع
خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا