دانش و فناوری

شبیه سازی مردگان با ChatGPT

مدیر اجرایی متاورس اعلام کرد که ChatGPT در حال تسریع جدول زمانی برای شبیه‌سازی افراد مرده است

نکات برگزیده مطلب
  • با تکنولوژی رو به پیشرفت اگر من بمیرم مردم می توانند با آواتار، حرکات و  صدای من صحبت کنند و شاید در 10 دقیقه اول هنگام صحبت با آن شخص، ندانید که در واقع هوش مصنوعی است.

به گفته یکی از مدیران اجرایی متاورس، معرفی ChatGPT  توسط شرکت OpenAI ممکن است روند ارائه یک آواتار دیجیتال واقعی و مبتنی بر هوش مصنوعی از مردگان را خیلی زودتر از موعد تسریع بخشد.

آرتور سیچوف، مدیر عامل «سامنیوم اسپیس» که شرکت او  در حال کار روی توسعه حالت «Live Forever» برای آواتارهای ربات در دنیای واقعیت مجازی است گفت: هوش مصنوعی بسیار سریع تر از تصورات در حال پیشرفت است و توسعه این چت بات می تواند به ما در تسریع پیش بردن این پروژه دو سال زودتر از موعد مقرر کمک کند.

سیچوف گفت: با تکنولوژی رو به پیشرفت اگر من بمیرم مردم می توانند با آواتار، حرکات و  صدای من صحبت کنند و شاید در ۱۰ دقیقه اول هنگام صحبت با آن شخص، ندانید که در واقع هوش مصنوعی است.

نوشته های مشابه

طبق گزارش‌ها توسعه‌دهندگان در حال مبارزه با نحوه ذخیره‌سازی اطلاعات ضبط ‌شده مورد نیاز برای آواتارهای «Live Forever» و دیگر ربات‌ها هستند تا آن‌طور که می‌خواهند کار کنند، آنها ادعا می‌کنند که قبلاً در ظرفیت ربات‌ها و شبیه تر شدنشان به انسان گام‌هایی برداشته‌اند. آواتارهای دیجیتالی مردگان از طریق ربات ها صحبت می کنند (ربات هایی که به نوبه خود روی داده های محدود و بدون زمینه آموزش دیده اند).

منبع
فیوچریسم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا