کسب و کار و اقتصاد

تبلیغات بنری و تبلیغ در رسانه‌های اجتماعی

نکات برگزیده مطلب
  • تبلیغات اجتماعی و نمایشی موفق معمولاً با بازاریابی محتوا همراه است. ایجاد علاقۀ کافی در افراد، به‌طوری که باعث شود آن‌ها جزئیات اطلاعات تماس خود را به‌ازای محتوای جذاب در اختیارتان بگذارند، یک استراتژی بازاریابی است که به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برندهای بزرگ هر ساله میلیون‌‌ها دلار برای تبلیغات در سایت‌‌های معتبر و رسانه‌های اجتماعی صرف می‌کنند. این تبلیغات توسط شبکه‌‌هایی مثل شبکۀ نمایش گوگل یا خود تبلیغ‌دهندگان نمایش داده می‌‌شوند.
تبلیغات بنری تبلیغاتی هستند که به‌صورت الکترونیکی نشان داده می‌‌شوند، نه به‌صورت چاپی. آن‌ها به شما امکان می‌دهند به مخاطبان گسترده‌ای دسترسی پیدا کنید و معمولاً لینک‌هایی دارند تا بیننده بتواند فوراً اقدام کند. برای حضور در یک سایت معروف باید هزینه بپردازید؛ اما، می‌توانید مستقیماً با سایت‌های کوچک‌تر تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که تبلیغات شما را نمایش دهند. در این موارد، آن‌ها ممکن است تعرفۀ منصفانه‌‌ای را برای این کار ارائه دهند.
تبلیغات بنری واقعاً بر میزان تقاضا می‌‌افزاید – شما می‌‌توانید با افرادی ارتباط برقرار کنید که همین حالا در حال جستجو هستند. در مقابل، تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی بیشتر در مورد ایجاد تقاضا است. در رسانه‌های اجتماعی، با مردم، مرتبط می‌شوید و به مرور زمان مخاطب ایجاد می‌کنید. تبلیغات رسانه‌های اجتماعی افراد را جذب می کند و به تدریج آن‌ها را به مشتری تبدیل می‌کند.
کلید موفقیت در تبلیغات نمایشی و تبلیغ در رسانه‌های اجتماعی، ایجاد محتوای جذاب و تجربیات مشارکتی است. آنچه را که رقبایتان انجام می‌دهند، مطالعه و رویکردهای آن‌ها را برای خودتان آزمایش کنید. همان‌طور که تست های A/B را روی تبلیغات خود اجرا می کنید، مخاطبان هدف خود را بهتر درک خواهید کرد و روش‌‌های به یادماندنی را برای جذب آن‌ها خواهید یافت.
تبلیغات اجتماعی و نمایشی موفق معمولاً با بازاریابی محتوا همراه است. ایجاد علاقۀ کافی در افراد، به‌طوری که باعث شود آن‌ها جزئیات اطلاعات تماس خود را به‌ازای محتوای جذاب در اختیارتان بگذارند، یک استراتژی بازاریابی است که به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌‌توانید بعداً آن‌ها را دنبال کرده و مجدد با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. تبلیغات اجتماعی و نمایشی راهی عالی برای شروع گفت‌وگو با مشتریان احتمالی است.
فقط به‌خاطر داشته باشید کاربران رسانه‌های اجتماعی برای سرگرم شدن یا تعامل با دیگران بازدید می‌کنند، نه برای اینکه چیزی به آن‌ها فروخته شود. تبلیغاتی موثر است که بدون مزاحمت باشد. این تعادل خوبی را برقرار خواهد کرد.

منبع
گابریل وینبرگ و جاستین مارس - جذب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا